Bu sitede mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

2018’in Favori Oyuncakları

Yazar admin 29/03/2018 0 Yorum

Çocuklar her türlü oyuncağa bayılır! Ama 2018’de özellikle yazımızda bahsedeceğimiz 3 oyuncağa daha ayrı bağlandılar ve sevdiler. 


Barbie'nin Muhteşem Karavanıİlk oyuncak Barbie’nin muhteşem karavanı! Özellikle kızların çok sevdiği Barbie çeşitli maceralara atılıyor. Bu macerasında ise karavanı ile yolculuğa çıkıyor. Karavanında mutfak,banyo, havuz gibi birçok bölüm bulunuyor ve ayrıntılarıyla göz dolduruyor. Aynı zamanda yanları ve üst tarafı da kolaylıkla açılan karavan ile büyük ve geniş bir oyun alanı da açılmış oluyor. Barbie ve karavanıyla serüvene çıkmak için sabırsızlanan çocuklar Barbie’nin muhteşem karavanıyla 2018’de çokça oynadılar.

 

 

 

 

Avengers Titan Hero Hulk figürü2018 yılının bir diğer çok sevilen oyuncağı Avengers Titan Hero Hulk figürü. Avengers serisi yıllar boyu sinemalarda küçük büyük herkesin ilgi odağı halinde. Filmlerinin çok sevilmesi ve popülerleşmesi de tabiki çocukların da oyuncaklarda Avengers figürlerini sevmelerini sağlıyor. Özellikle Hulk, çocukların gözdesi. Avengers’ın durdurulması imkansız yeşil devi 30 cm boyu ve 5 noktadan hareketli vücuduyla çocukların en çok tercih ettiği oyuncaklardan biri oldu.

 

 

 

 

Thomas ve arkadaşları Percy kurtarma merkeziÇocukların 2018’de favorisi olan üçüncü oyuncak ise Thomas ve arkadaşları Percy kurtarma merkezi oyun seti oldu. Bu oyun setiyle çocuklar heyecanlı bir maceraya atılıyor. Percy’e yardım ederek var olan yangını söndürmeye çalışıyorlar. Bu oyun setinin içeriği de oldukça zengin. Metal Percy yük treni ve vagonu, su bidonu, sodor arama ve kurtarma merkezi, tren yolu çemberi ve döner yangın parçası ile çocuklar oyun setinde gerçek heyecanı yaşıyor!

Yorum Yazın