Bu sitede mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Avengers Titan Hero Hulk Macerası

Yazar admin 28/02/2018 0 Yorum Oyuncak Hikayeleri,

Sakin ve sıradan bir yaz sabahı Bruce Banner yatağından kalkar ve kahvaltısını hazırlamak için mutfağa yönelir. Bu sırada yan odadaki televizyondan günlük haberleri dinlemektedir. Kahvaltısından ilk lokmayı ağzına atar atmaz televizyonun bir son dakika haberi verdiğini görür. Bu habere göre şehrin ortasına inen dev bir uzay gemisi etrafa ateş açmaktadır. Gördüğü haber karşısında şoka uğrayan Banner, derhal şehir merkezine giderek olay el atmak ister.


Hızlıca şehir merkezine inen Banner, olayların televizyondan göründüğünden daha kötü olduğunu anlar. Etrafta birçok uzaylı şehri tahrip etmekte, insanlara zarar vermekte kısaca tüm kenti istila etmekteydiler. Banner bu uzaylılardan birkaç tanesi ile dövüşmeye çalışır. Asıl amacı uzay gemisine ulaşmak ve o gemiyi yok etmektir. Uzaylılara savaşırken oldukça sinirlenen Banner, içindeki öfkeyle birlikte o bildiğimiz kahraman yeşil dev olan Hulk’a dönüşür. Büyük bir öfke ile uzaylılarla savaşan Hulk, yavaş yavaş uzay gemisine doğru yaklaşır. Gemiye yaklaştıkça gemiden çok sayıda ışığın çıktığını da fark eder.


Yolunun üzerindeki tüm uzaylıların hakkından gelen Hulk uzay gemisine tırmanmaya başlar. Geminin içine girebilmek için bir boşluk arar ve o boşluğu bulamadığı için büyük bir yumrukla geminin gövdesinde delik açar. Uzay gemisine giren Hulk bu geminin içerisinde de dışarıdaki gibi çok sayıda silahlı uzaylı olduğunu far keder. Bu uzaylılarla da kıran kırana savaşır ve hızlı bir şekilde geminin komuta merkezine girer. Burada gemiyi patlatmak için geri sayım aracını başlatır ve hızlıca gemiyi terk eder. Uzay gemisi geri sayımın sonunda büyük bir şiddetle patlar. Tüm kent Hulk yani Bruce Banner sayesinde kurtulur.


Siz de Hulk’un maceralarına katılmak isterseniz eldesepet.com’a gelerek Avengers Titan Hero Hulk’u satın alabilirsiniz.

Yorum Yazın