Bu sitede mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Barbie Doğum Günü Prensesi Hikayesi

Yazar admin 18/02/2018 0 Yorum Oyuncak Hikayeleri,

Barbie’nin tüm yıl boyunca beklediği gün sonunda gelir, doğum günü!


Doğum günü gelmeden birkaç gün öncesinde hazırlıklar yapmaya başlayan Barbie, doğum gününde her şeyin mükemmel geçmesini ister. Doğum gününe sevdiği bütün arkadaşlarını davet eden Barbie, onları evine çağırmak için bir de davetiye hazırlar. Pembe bir kâğıda kendi cümlelerinden oluşan davet mektubunu, yine kendi elleriyle arkadaşlarına teslim eder. Doğum günü pastasını çilekli yapmaya, evini ise pespembe balonlarla süslemeye karar verir. Ve sonunda doğum günü gelir!


Doğum günü sabahı kalkar kalkmaz hazırlanmaya başlayan Barbie, ilk olarak uzun sarı saçlarını taramaya başlar. Saçlarının mükemmel gözükmesi kendisinin de mükemmel gözükmesini sağlar. Saçlarını güzelce tarayıp şekil veren Barbie, ardından ışıl ışıl parlayan doğum günü tacını saçlarına yerleştirir. Tıpkı bir prenses gibi! Ardından pembe renkten oluşan harika parti elbisesini de giyer ve tacıyla birlikte kendisine harika bir kombin oluşturur! Fakat daha hazırlığı bitmemiştir. Bu kombinini yine pembe aksesuarları ve el çantasıyla tamamlar. Artık doğum gününde kendisini gerçek bir prenses gibi hissetmeye hazırdır!


Hazırlığı biten Barbie arkadaşlarını beklemeye başlar. Kısa süre içerisinde tüm arkadaşları onun doğum gününü kutlamak için gelmiştir bile. Eğlenceli müzikler eşliğinde dans eden ve bolca eğlenen Barbie ve arkadaşları, pasta gelene dek hediyelerini vermemişlerdir. Tüm bu eğlencenin ortasında da Barbie’nin pastası gelir ve Barbie bir dilek dileyerek pastasını üfler. Arkadaşları güzel Barbie’ye birbirinden sevimli hediyelerini vererek Barbie’yi kutlar. Ve doğum günü başladığı gibi çok güzel şekilde sona erer. Barbie doğum günü boyunca saçlarındaki tacı, kıyafeti ve aksesuarlarıyla kendisini bir prenses gibi hissetmiştir!


Siz de Barbie’nin doğum günü çılgınlığına ortak olmak ve onun şıklığını yakalamak istiyorsanız hemen eldesepet.com’a gelerek Barbie doğum günü prensesi oyuncağını alabilirsiniz.

Yorum Yazın