Bu sitede mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Barbie Rüya Evi Hikayesi

Yazar admin 29/03/2018 0 Yorum Oyuncak Hikayeleri,

Barbie’nin uzun zamandır beklediği gün sonunda gelip çatar. Barbie rüyalarını süsleyen harika evine bugün taşınacaktır. Eski evindeki tüm eşyalarını toplayarak yeni evine doğru yola koyulur. Yoldayken heyecanını da oldukça fazla artar. Yeni evinin kapısına geldiğindeyse gözleri kamaşır!


Barbie’nin yeni evi tam tamına 3 katlıdır! Bu 3 katta ise toplam 7 adet oda vardır. Barbie eşyalarını evine yerleştirdikten sonra evini gezmeye ve odalarını daha detaylı incelemeye başlar. Odasını 3. Kata kuran Barbie bu kata çıkmak için evindeki asansörü fark eder. Bu asansörle odasına rahatlıkla inip çıkabilir ve bu ona büyük kolaylık sağlar. Odasının ardından mutfağa inerek kendine leziz yemekler hazırlar. Taşınmanın verdiği heyecan onu oldukça acıktırmıştır. Yemeğini afiyetle yiyen Barbie ardından asansörle ikinci kata çıkarak banyoya girer. Köpüklü bir banyo yaparak rahatlar ve dinlenmek için oturma odasına doğru yönelir. Burada da biraz dinlenir ve yanında getirdiği kitabını okumaya başlar. Tam kitabına dalıp gitmişken kapının ziliyle kendine gelir. Koşarak kapıyı açmaya gider ve karşısında arkadaşlarını görür. Barbie’nin arkadaşları yeni evini kutlamak için Barbie’ye sürpriz yapmıştır. Tüm arkadaşlarını eve davet eden Barbie 3 katlı rüya evini arkadaşlarına da gezdirir. Evini çok beğenen ve hayran kalan arkadaşları Barbie’ye bir de küçük ev hediyesi verir.


Barbie akşama doğru arkadaşlarını yolcu eder ve yatak odasına çıkarak yatmadan önceki hazırlıklarını tamamlar. Ardından Barbie rüya evinde ilk gecesini geçirmek için yatağına uzanır ve derin bir uykuya dalar. Artık bu evde yaşayacağı maceralara hazırdır!


Siz de Barbie’nin 3 katlı rüya evine sahip olmak istiyorsanız hemen eldesepet.com’a gelin!

Yorum Yazın