Bu sitede mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Barbie Upuzun Saçlar Hikayesi

Yazar admin 08/06/2018 0 Yorum

Barbie sabahın ilk ışıklarıyla birlikte evin içinde koşturmaya başlar. Bir yandan tarakları tokaları bir köşede, diğer yandan yatağının üzerine serilmiş çeşitli kıyafetlerin arasında Barbie’nin çırpınışları sürer. Bu kadar telaşın sebebi ise Barbie’nin en yakın arkadaşının düzenlendiği bir partiye davetli olmasıdır. Bu parti için çok özenen arkadaşı, Barbie’yi de heyecanlandırır. Bu heyecanla hazırlıklarına son sürat devam eden Barbie tam seçtiği kıyafeti giyerken büyük bir talihsizlikle kıyafetinin kenarını yırtar. Panikleyen Barbie hemen terzisini arayarak eve davet eder.


Kısa bir süre içerisinde terzi Barbie’ye gelir. Elbisenin yırtık kısmını dikmeye başlar. Bu sırada Barbie beklemeden makyajını yapmaya koyulur. Aynı zamanda aşırı uzun saçlarını da tarar. Saçları o kadar uzundur ki Barbie saçlarını şekillendirirken bir hayli uğraşır. Çeşitli tokalar ve saç stilleri deneyen Barbie en sonunda upuzun saçlarını açık bırakmakta karar kılar. Saçı ve makyajı bittikten sonra hızlıca salona giden Barbie terzinin maharetli elleriyle elbisesini kusursuzca diktiğini görür. Çok mutlu olur ve terziye teşekkür ettikten sonra hızlıca elbisesini giyer. Mükemmel kıyafeti ve upuzun harika saçlarıyla Barbie göz kamaştırıcıdır!


Hızlıca yola çıkan Barbie arkadaşının evine hemen varır. Ev son derece kalabalıktır ve Barbie’nin arkadaşı evi mükemmel süslemiştir. Partinin içerisine giren Barbie arkadaşlarına selam verir ve hepsine el sallar. Barbie’yi gören arkadaşları ise ona hayranlıkla bakarlar. Çünkü Barbie upuzun harika saçları ve kostümüyle harika gözükmektedir! Barbie’nin arkadaşları parti boyunca Barbie’ye iltifatlar eder ve saçlarına güzel övgüler yağdırır. Barbie ise son derece mutludur. Parti son derece eğlenceli devam eder ve mükemmel bir akşam geçiren Barbie her şey için arkadaşına teşekkür ederek evinin yolunu tutar. Evine geldiğindeyse upuzun mükemmel saçlarını tarayarak yatağına yatar…


Siz de harika kostümü ve upuzun mükemmel saçları olan Barbie’ye hemen sahip olmak için eldesepet.com’a gelin.

Yorum Yazın