Bu sitede mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Barbie ve Doğuran Köpeği Hikayesi

Yazar admin 12/09/2018 0 Yorum Oyuncak Hikayeleri,

Barbie güzel ve güneşli bir sabaha köpeğinin yüzünü yalaması ile uyanır. Güneşli bir gün ve canı kadar çok sevdiği köpeği ile güne başlamak Barbie’nin sevinçle ve enerjik bir şekilde yataktan fırlamasına yeter. Hızlıca mutfağa inen Barbie, köpeğine mamasını koyup kendine de güzel bir kahvaltı hazırlar. Kahvaltıdan sonra da köpeğini yanına alarak kısa bir yürüyüş yapmaya karar verir. Çünkü köpeği yürüyüş yapmayı, doğada gezinmeyi çok sevmektedir.


Evden çıkıp köpeği ile yürüyüş yapmaya başlayan Barbie köpeğinde bir telaş fark eder. Bir de ne görsün! Çok sevdiği köpeği yeni yavrular dünyaya getirmek üzeredir. Hemen köpeğini yanına alarak eve koşan Barbie, yeni yavruları kucaklamak için köpeğine yardım etmeye başlar. Köpeğini sakinleştirmek için onu seven Barbie, köpeğine destek olmak için elinden geleni yapar. Bir süre sonra köpeğinin başını okşayan Barbie köpeğinin karnından dünyaya gözlerini açan yavrulara bakakalır! Yavrular hem çok küçük hem de çok sevimlidirler. Barbie yeni dünyaya gelen yavru köpeklerin gözlerinin kapalı olduğunu fark eder. Hemen yavruların gözlerini su ile silerek gözlerinin açılmasını sağlar. Etrafa şaşkın şaşkın bakan minik köpekleri kucağına alarak doyasıya sarılır. Aynı zamanda anne köpeğin de çocuklarıyla hemen ilgilenmeye başladığını görür.


Bu güzel olayı hemen kutlamak isteyen Barbie, arkadaşlarını eve davet eder. Arkadaşları hediye olarak köpeğine ve yavrularına çeşitli oyuncaklar ve mamalar getirir. Hem arkadaşları hem Barbie tüm akşam boyunca köpeklerle oyunlar oynar, eğlenceli vakit geçirir ve herkes minik yavrulara bayılır! Güzel bir akşamın ardından arkadaşlarını uğurlayan Barbie köpeğini ve yavrularını yatağına alarak tatlı bir uyku çekmelerine yardımcı olur. Sabahın ilk ışıklarıyla minik ve cılız havlama seslerine uyanan Barbie minik yavrularla ilk sabahını geçirmenin mutluluğunu yaşar! Hemen yavruları besleyen Barbie, evinde artık çok daha fazla sevimli dostu olduğu için çok mutludur. Tüm gününü köpekleriyle geçirmeye ayıran Barbie, akşamına da yavru köpekleri küvette yıkamaya çıkarır. Suyu çok seven minik yavrular suda oyunlar oynar ve Barbie’yi de ıslatırlar. Tatlı bir günün sonunda Barbie ve köpekleri huzurlu bir uykuya dalar…


Siz de Barbie ve doğuran köpeği oyuncağını hemen satın almak için eldesepet.com’a gelin!

Yorum Yazın