Bu sitede mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Kampa Giden Barbie ve Arkadaşları

Yazar admin 12/02/2018 0 Yorum Oyuncak Hikayeleri,

Barbie, ilkbahar güneşinin ısıttığı bir Cumartesi sabahı, üç arkadaşıyla beraber kamp yapmak için plan yapar. Kampa gitmeden önce de , kamp sırasında ihtiyacı olacak şeylerin bir listesini çıkartır. Bu listenin içerisinde bir adet minik sandalye, acıktıklarında yemeleri için sosis ve kamp ateşinde yiyecekleri leziz mi leziz marshmallowlar. Evden çıkmadan önce de kamp ortamına uygun olan şık bir ekose gömlek ve kahverengi botlarını giyerek kıyafetini tamamlar.


Barbie, tam saatinde arkadaşlarıyla buluşarak kamp yapacakları alana doğru hareket etmeye başlar. Kamp alanına geldiklerinde, etrafın yemyeşil ağaçlarla, rengarenk çiçeklerle dolu olduğunu görüp, mutlu olurlar. Etraftan gelen cıvıltılı kuş sesleri de, günlerini aydınlatır. Barbie ve arkadaşları seçtikleri kamp alanına eşyalarını bıraktıktan sonra hava kararmadan bir kamp ateşi yakmanın gerekli olduğuna karar verip çalı çırpı toplamaya başlarlar. Toplama işlemi bittikten sonra kamp ateşlerini yakarlar.


Akşamın yaklaşmasıyla birlikte hava serinlese de Barbie ve arkadaşları sıcacık kamp ateşi sayesinde üşümezler. Karınları acıktığındaysa Barbie’nin yanında getirdiği sosisleri ateşte kızartarak afiyetle yerler. Karınları doyduktan sonra Barbie çantasından marshmellowları çıkartarak arkadaşlarıyla ateşte marshmallow kızartarak tatlı keyfi yaparlar.


Akşam boyunca arkadaşlarıyla sohbet eden, kamp maceralarını anlatan ve parıl parıl yıldızlarla ışıldayan gökyüzünü seyreden Barbie, muhteşem bir kamp gününden sonra evine döner.


Siz de Barbie ile kamp macerası yaşamak istiyorsanız;  tabure, sesli ışıklı kamp ateşi, kızartılacak sosisleri ve marshmellowlarının da içinde bulunduğu Barbie setini hemen eldesepet.com’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yazın