Bu sitede mevzuata uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Güvenli Alışveriş Sistemi

Gerçek Bir Şirketin Web Sitesindesiniz!

Web sitemiz, İzmir Ticaret Odası'na kayıtlı, Eldesepet Mağazacılık Tic. A.Ş.'nin resmi çevrim içi satış mağazasıdır. https://eoda.izto.org.tr/web/uye_firmalar_yeni.aspx?id=286 adresinden ünvan bölümüne "eldesepet" yazarak üyelik kaydımıza ulaşabilir, telefon numaramız ve web adresimizin doğru olduğunu teyit edebilirsiniz.


Ödeme Güvenliği

Mağazamız ve kullanıcıları arasındaki işlemleri ve bilgi akışını şifreleyip, başkaları tarafından görülebilmesi istenmeyen kişisel şifreler ve kredi kartı bilgileri gibi önemli veriler; 256 bit gibi çok yüksek şifreleme algoritması ile şifleme yapan SSL teknolojisi kullanılarak web sitemizde güvence altına alınmaktadır.

Online kredi kartı ödeme işlemleri için altyapı sağlayıcımız; kredi kartı güvenliği sağlama ve sahtecilik önleme işlemlerinde uzman kuruluş olan ve BDDK (Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu) tarafından yetkilendirilmiş Paytr Ödeme Hizmetleri A.Ş. dir. Kredi Kartı bilgileri sitemizde kayıt altına alınmamaktadır.


Teslimat Şartları

- Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler, anlaşmalı kargo şirketi tarafından adrese teslim olarak gönderilmektedir. Kargo ücreti ürünün ağırlık ve hacmine göre değişiklik gösterebilmekte olup, sipariş esnasında tarafınıza bildirilecektir. Belirli kampanyalar ile kargo ücreti alınmayabilir.

- Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve İstanbul Adalar ilçesine kargo gönderisi yapılmamaktadır.

- Mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin hazırlanması için gerekli süre sonunda kargonuz hazırlanır ve korunaklı koli içerisinde kargoya verilir.

- Siparişlerinizin kolay takibi açısından e-posta adresinize ve cep telefonunuza SMS ile kargo takip numarası gönderilmektedir. Herhangi bir nedenle e-posta kutunuza bu tür bir e-posta gelmemesi durumunda tarafımızla iletişime geçmeniz, takip numarasının tarafınıza iletilebilmesi için yeterlidir.

- Kargo firması kargoyu adresinize getirip sizi bulamazsa sizin için bir not bırakacaktır. Bu notu gördüğünüzde kargo firması ile iletişime geçerek kargo kabul durumunuzu bildirmeniz gerekmektedir.

- Kargo paketinizi aldığınızda eğer kolide hasar görürseniz kargoyu kabul etmeyip geri gönderebilirsiniz. Kolide hasar olmaması durumunda dahi koliyi teslim aldıktan sonra kargo görevlisi gözetiminde açabilirsiniz. İçerisinden eksik, arızalı veya yanlış ürün çıkması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturabilirsiniz. Kargoyu teslim aldıktan sonra tutanak tutturmamanız; eksik veya hatalı gönderi başvurunuzun reddedilmesine neden olacaktır.


Garanti Şartları

Mağazamızdan almış olduğunuz bütün ürünler kullanım hatası dışında üretici firmanın garantisindedir.  Garanti hizmetinden yararlanabilmeniz için ürününüzle birlikte size verilmiş olan faturanızı ve verildiyse garanti belgenizi saklamanız gerekmektedir.


İade Şartları

Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde ürünü reddederek, cayma hakkınız bulunmaktadır. Bu şekilde geri gönderimlerinizde ürün faturasının arkasında bulunan alanları eksiksiz doldurmanız ve imzalamanız gerekmektedir. Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanamazsınız.

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

- Taşınabilir Bilgisayar ve Masaüstü Bilgisayarlar. (Paketi açıldıktan sonra)

- Her türlü yazılım ve programlar.

- DVD, VCD, CD ve kasetler.

- Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

- Telefon kontör siparişleri.

- Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir.